Pattinson potřebuje při nasazování kontaktních čoč

5. únor 2012 | 00.35 |

Pattinson potřebuje při nasazování kontaktních čoček dva pomocníky
Twilight sága: Nový měsíc / foto: Summit Entertainment

Pattinson potřebuje při nasazování kontaktních čočekdva pomocníky


Role vampýra Edwarda Cullena, hlavní postavy filmů Twilight Saga (Stmívání), vyžaduje kontaktní čočky.
26. března 2011
Robert Pattinson (24) kontaktní čočky upřímně nenávidí a s jejich nasazováním mu pokaždé pomáhají dva lidé. Pattinson má k čočkám velký odpor. Dokonce sní o tom, jak je po skončení natáčení zničí.

"Pane bože, jak já budu rád, až se jich zbavím. Dokonce si říkám, že bych si pořídil nějakou plastickou trhavinu. Rád bych je přetvořil v něco většího, abych je mohl zabít," řekl herec s nadsázkou v rozhovoru pro Entertainment Weekly.

Twilight sága: Nový měsíc / foto: Summit Entertainment


"Je to hrozně ponižující. I po tolika letech je to každé ráno příšerné trápení. Všichni ostatní se to už naučili, jen já k tomu potřebuji dva lidi, aby mi pomohli," popsal nasazování upířích čoček Pattinson.

Přiznává, že má pocit, jako by na filmech ze série Twilight Saga už pracoval celý život. Teď doufá, že až natáčení posledního z filmů série skončí, utichne i zájem o jeho osobní život, zejména o jeho vztah s kolegyní Kristen Stewartovou.

"O ty klepy už prostě nebude zájem. Vždycky se to nějak váže na Twilight, takže jakmile se série dotočí a bude hotová i propagace, myslím, že to skončí," dodal optimisticky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře